/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2Fd583b3bd133b3ea52e51b2d4d1933672.jpg)
Україна розраховує на відновлення підтримки Угорщини в НАТО - Кулеба
КИЇВ. 29 травня. УНН. Українська сторона розраховує на те, що буде відновлена повноцінна підтримка Угорщиною нашої країни в НАТО. Про це заявив міністр закордонних прав України Дмитро Кулеба під час спільного брифінгу з угорським колегою Петером Сіярто в Будапешті, передає кореспондент УНН.
“Ми розраховуємо на те, що буде відновлена повноцінна підтримка Угорщиною України в НАТО, Угорщина може завжди розраховувати на підтримку її ініціатив в центральній Європі з боку України, оскільки наша держава належить до великої сім’ї центральноєвропейських держав.
Він додав, що українська сторона налаштована працювати на результат, коли “обидві країни будуть вигравати від співробітництва, а не програвати від конфронтації”.
Нагадаємо, у березні цього року Сіярто заявив, що Угорщина продовжить блокувати засідання комісії Україна-НАТО до тих пір, поки в Україні не відновлять “права меншин”.

