/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F6840%2F55_main.jpg)
Чорногорія відкрила кордони для більш ніж 120 країн. України у списку немає
Міністерство охорони здоров'я Чорногорії оновило список країн, з яких дозволений в'їзд і перебування громадян з 1 червня.
Україна до списку не потрапила.
Про це повідомили в МОЗ Чорногорії.
До списку увійшли країни Євросоюзу, Африки і Латинської Америки, а також Китай.
Крім України до списку також немає США і Росії.
Як зазначили в чорногірському уряді, рішення про пом'якшення заходів було прийнято на основі рекомендацій Євросоюзу.
Зокрема, в'їзд дозволено з тих країн, де фіксують значне уповільнення поширення коронавіруса, зниження кількості нових випадків, а також, де кількість активних хворих не більше 25 на 100 тисяч населення.
Наприкінці травня Чорногорія стала першою країною в Європі, в якій одужали від коронавіруса всі хворі, а також протягом 20 днів не фіксували жодного нового випадку захворювання.
Спочатку в Чорногорії планували дозволити в'їзд лише з Хорватії, Словенії, Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщині, Албанії та Греції.
Як повідомлялось, станом на ранок понеділка, 1 червня, загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 371 995 осіб.
У свою чергу, одужали 2 641 142.
Всього у світі 6 165 181 особа інфікована.
Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 340 випадків, це на 128 випадків менше, ніж учора (468).
Усього виявлено 24 012 випадки коронавірусної хвороби, з них – 1 725 у дітей, 4 621 – у медиків.
З 340 людей, що захворіли за останню добу, 13 дітей – (вчора 12), медиків – 79 (вчора 67).
Одужали - 152, померли – 10 (вчора 12).
За добу госпіталізовані 97 осіб.
Загалом одужали 9 690 осіб, летальних випадків – 718.
Чи зможуть українці відпочити за кордоном?.

