У Білорусі кандидат на пост президента Бабарико не виходить на зв'язок
У Білорусі кандидат на пост президента Бабарико не виходить на зв'язок

У Білорусі кандидат на пост президента Бабарико не виходить на зв'язок

В Білорусії кандидат на пост президента Віктор Бабарико не виходить на зв'язок. Не можуть додзвонитися і до його сина Едуарда, який фактично координує дії активістів штабу під час передвиборної компанії. Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі штабу кандидата.

"Сьогодні вранці Едуард і Віктор поїхали здавати чергову частину підписів, зібраних вами. Зараз вони не виходять на зв'язок, телефони не доступні", - йдеться в повідомленні.

У штабі також повідомляють, що Департамент фінансових розслідувань (ДФР) двері не відкриває і жодних коментарів не дає, а саме повідомлення про прийняття захисту були спрямовані на електронну пошту ДФР.

Разом з тим, у штабі заявляють про плани провести у п'ятницю ввечері традиційний стрім.
"Ми давно готувалися і зробимо важливу заяву з приводу наших подальших дій незалежно від того, чи Віктор і Едуард з нами", – додали в штабі.

Нагадаємо, до травня цього року впродовж 20 років Віктор Бабарико керував Белгазпромбанком, який входить до числа найбільших приватних банків Білорусі. Пізніше він заявив про бажання балотуватися кандидатом у президенти і залишив посаду голови правління.

На минулому тижні, за даними Sputnik, фінансова міліція прийшла з обшуками в Белгазпромбанк і ще ряд приватних структур у рамках кримінальної справи за підозрою в ухилянні від сплати податків і легалізації отриманих злочинним шляхом коштів.

Теги по теме
Беларусь
Источник материала
loader
loader