На території окупованого Криму перебувають 200 бронемашин, 31 танк, 100 артилерійських систем, 34 гелікоптери, 63 літаки, 684 одиниці військової техніки, 32 500 військовослужбовців.

Про це заявив командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

Відео Сергій Наєв про російські сили на території анексованого півострова

У ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв підтвердив, що на території анексованого півострова є визначене число російських сил. "Хочу додати, що саме сухопутне угруповання складає 11,5 тисяч осіб", - Сергій Наєв. Більше - у розділі Політика

"Так, ці відомості відповідають дійсності. Хочу додати, що саме сухопутне угруповання складає 11,5 тисяч осіб. Йдеться про весь склад на тимчасово окупованій території, туди входять і Військово-морські сили російські, а також сили і засоби протиповітряної оборони. Безпосередньо сухопутне угруповання складається з двох бригад і одного батальону", – сказав він.

Раніше повідомлялося, що українські військові розглядають кілька можливих сценаріїв вторгнення Росії до України на різних частинах кордону, навіть одночасно. 

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy