Сім компаній претендують на управління активами УМХ
Сім компаній претендують на управління активами УМХ

Сім компаній претендують на управління активами УМХ

Сім компаній претендують на управління активами УМХ - Фото 1

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних чи інших злочинів (АРМА) отримало від семи компаній заявки на управління активами «Українського медіа холдингу» Сергія Курченка, бізнесмена-втікача часів експрезидента Віктора Януковича.

Про це повідомила пресслужба АРМА.

«До АРМА надійшло 6 пакетів документів від компаній.

Ще один потенційний управитель електронною поштою повідомив АРМА про надсилання документів через засоби поштового зв’язку.

Наразі Агентство не отримало зазначену кореспонденцію.

Таким чином, на даний момент АРМА аналізує документи від 6 учасників конкурсного відбору.

Пропозиція сьомого учасника буде вивчена після офіційного надходження документів до Агентства», – йдеться в повідомленні.

Після аналізу цих документів, Тендерний комітет АРМА з питань відбору управителів розгляне пропозиції учасників та ухвалить рішення про результати відбору.

«Остаточну інформацію про підсумки конкурсу АРМА оприлюднить відразу після прийняття відповідного рішення», – зазначається в повідомленні.

В АРМА також додали, що запит «Детектора медіа» опрацьовує структурний підрозділ та пообіцяли згодом надати відповідь.

Як писав ДМ, АРМА в червні 2020 року оголосило конкурс, прийом документі тривав до 3 липня включно.

8 липня «1+1 медіа» повідомила, що ТОВ «1+1 Інтернет», що входить до групи, подало документи на участь у конкурсі АРМА на управління активами «Українського медіа холдингу».

За інформацією «1+1 медіа», участь у конкурсі взяли п'ять учасників, включно з ТОВ «1+1 Інтернет».

Зокрема, в управління АРМА передали майно, майнові та корпоративні права групи «Український медіа холдинг» (UMH), радіостанції «Голос столиці», Lounge FM і Radio Next, «Авторадіо», «Ретро ФМ»; юридичні особи порталів Bigmir.

net, I.

ua, Tochka.

net; видавничий дім УМХ і його видання «Теленеделя», «Аргументы и факты в Украине», «КП в Украине», «Корреспондент», «Деньги.

ua», «Команда», «За рулем»; друкарню «Укрполіграфмедіа», низку рекламних агенцій і сейлзхаусів, мереж розповсюдження преси (у тому числі «Твоя преса»).

Проте частина видань та інтернет-ресурсів УМХ нині працюють через дві юридичні особи, які не увійшли до переліку активів, що підлягають передачі АРМА, а саме: ТОВ «Кепрейт партнерс» (Bigmir.

net, I.

ua, Tochka.

net, Gloss.

ua, Food&Mood, I&Running, MPort, Bike&Me) і ТОВ «Видавництво "Український медіа дім"» («Футбол», «Корреспондент», «Архидея», TV.

ua, Smak.

ua, i.

ua, Kolobok.

ua, Vgorode).

Також не підлягають передачі АРМА дві радіомережі, що за останні роки змінили власників: «Наше радіо» (ПрАТ «Наше радіо») і «Радіо П'ятниця» (ДП «Новий обрій»).

Суд передава УМХ в управління АРМА не одразу.

На початку грудня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що прокуратура проводить дії, пов'язані зі спецконфіскацією медіахолдингу UMH.

Наприкінці 2017 році Печерський районний суд заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частину нерухомого майна Сергія Курченка.

У травні 2018 року слідчі ГПУ отримали доступ до рахунків, за якими обліковувались операції за кредитним договором на суму 160 мільйонів доларів від 2013 року, укладеним між ТОВ «Ветек Медіа Інвест» та «Укрексімбанком», а також до рахунків офшорних кіпрських компаній.

У вересні 2019 року суд передав активи УМХ в управління АРМА.

У листопаді 2019 року Служба безпеки України затримала голову правління державного «Укрексімбанку» Олександра Гриценка за підозрою у виведенні з-під арешту майна одного з медіахолдингів.

У квітні 2020 року видання «Наші гроші» повідомило, що злите в мережу листування заступника голови АРМА Володимира Павленка свідчить про можливе узгодження з Офісом президента України потенційних кандидатів на управління медіаактивами «Українського медіа холдингу» (UMH).

Теги по теме
Новости Рынок
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader