"Десна" програла "Олександрії" та втратила шанси поборотися за "срібло" УПЛ

"Десна" у поєдинку 31-го туру української Прем’єр-ліги зазнала поразки від "Олександрії". Поєдинок у Чернігові закінчився на користь команди Володимира Шарана з рахунком 3:1.

Господарі поля вийшли вперед на 8-й хвилині - Йоонас Тамм виграв боротьбу на другому поверсі після подачі кутового і відправив м’яч під поперечину.

Відео Десна - Александрія – 1:0. Відео голу Тамма

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Десна - Александрія - 1:0. Відео голу Тамма на 8 хвилині матчу.

Десна - Александрія – 1:0. Відео голу Тамма

На перерву команди пішли за рівного рахунку. На 32-й хвилині Дмитро Шастал відновив паритет ударом з шести метрів в дальню дев’ятку.

Відео Десна - Александрія - 1:1. Відео голу Шастала

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Десна - Александрія - 1:1. Відео голу Шастала на 32 хвилині матчу.

Десна - Александрія - 1:1. Відео голу Шастала

У другій половині зустрічі "Олександрія" зуміла вперше в матчі повести в рахунку. Богдан Мишенко відзначився на 57-й хвилині після передачі Кирила Ковальця.

Відео Десна - Александрія - 1:2. Відео голу Мишенка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Десна - Александрія - 1:2. Відео голу Мишенка на 57 хвилині матчу.

Десна - Александрія - 1:2. Відео голу Мишенка

А вже через через хвилини Максим Задерака збільшив перевагу гостей, замкнувши фланговий навіс - 3:1.

Відео Десна - Александрія - 1:3. Відео голу Задераки

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 31 тур. Десна - Александрія - 1:3. Відео голу Задераки на 61 хвилині матчу.

Десна - Александрія - 1:3. Відео голу Задераки
  • "Десна" з 55 очками залишилася на четвертому місці в турнірній таблиці УПЛ. Чернігівська команда вже точно не зможе обійти "Динамо", яке посідає другу сходинку з 59 балами. У паралельному матчі "біло-сині" обіграли "Зорю".
  • В останньому турі підопічні Шарана зіграють у Запоріжжі проти "Зорі" (57 балів), "Динамо" протистоятиме "Колосу" на "Олімпійському". Обидва поєдинки відбудуться 19 липня, о 19:30.
  • Матчі плейоф за потрапляння до Ліги Європи між 5-8 командами зіграють 25 і 29  липня. У першому раунді (один матч) зіграють: 5 vs 8, 6 vs 7 команди. Переможці розіграють путівку в ЛЄ.

УКРАЇНА У ЄВРОКУБКАХ-2020/21

"Шахтар", як чемпіон України, зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів.

"Динамо", "Десна" та "Зоря" вже гарантували собі місця у єврокубках-2020/21, адже нижче четвертого місця за підсумками сезону вони вже не опустяться.

• Друге місце УПЛ дає право участі у третьому кваліфай-раунді Ліги чемпіонів. "Динамо", яке виграло Кубок України, отримає пряму путівку до групового етапу Ліги Європи, якщо не посяде друге місце.
  • Третє місце - у груповому етапі Ліги Європи.
  • Четверте - у третьому кваліфай-раунді Ліги Європи.