Французька столиця Париж та південне місто Марсель з його прилеглими районами оголошені "зонами активної циркуляції" коронавірусу.

Відповідну постанову 14 серпня опублікував французький уряд, повідомляє СNN.

Зазначається, що така класифікація дозволяє місцевим органам влади посилити карантин, включаючи обмеження руху транспорту та закриття ресторанів, барів чи інших місць скупчення. Директорка Національного агентства охорони здоров'я Франції заявила, що ці міста "особливо небезпечні", оскільки вони є густонаселеними і налічують багато молоді, яка не дотримується соціальної дистанції.

Нагадаємо, раніше про сплеск нових випадків COVID-19 повідомили низка країн Європи, там очікують другу хвилю коронавірусної хвороби.

Відео Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Мовляв, нехтують рекомендаціями, бо не хочуть пропустити літо. Сплеск захворюваності зафіксували одразу в кількох європейських країнах. Особливо тривожна ситуація в Іспанії та на Балканах. Кількість нових випадків зросла в Німеччині та Франції. У Польщі - спалахи в трьох шахтах та будинку для літніх людей. Тим часом у Гонконгу кажуть: ліжко-місця, відведені для ізоляції хворих на коронавірус, практично заповнені.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy