Польові тренування пройшли в умовах, максимально наближених до бойових.
Військові провели тренування на Півдні країни \ скриншот з відео

На одному з полігонів Херсонської області проведено планові заняття зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Смерч» та тактичних ракетних комплексів «Точка-У».

Про це йдеться у повідомленні Командування об'єднаних сил ЗС України на сторінці в соцмережі. Заняття проведено за наказом Командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Зазначається, що польові тренування пройшли в умовах, максимально наближених до бойових. В лічені хвилини потужна та високоточна зброя була приведена в бойову готовність до ураження цілей.

"В угрупуванні військ, які боронять південь України, згідно плану, щодня тривають заходи бойової підготовки. Тому, саме завдяки гарним вмінням та навичкам наші воїни демонструють добрий вишкіл та високу професійну майстерність", - наголосив Наєв.

За його словами, батареї і розрахунки швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції, розгорнулись і відпрацьовували точне наведення на цілі. "Вже на завершення вони оперативно і швидко відійшли з позицій та вирушили до районів зосередження", - підсумував Наєв.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Ірина Погоріла

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy