На Львівщині у важкому стані Мар'яна Сидора шпиталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, де, попри лікування, він помер. На 5-й підстанції львівської швидкої допомоги він пропрацював 30 років. 

Про це йдеться у повідомленні Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

"У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 сьогодні помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович, який 30 років свого життя віддав служінню людям. Завдяки його праці, було врятовано багато людських життів. Мар’яна Антоновича у важкому стані шпиталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, де, не зважаючи на зусилля лікарів, наш колега помер", - повідомили в медустанові.

Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф висловили щирі співчуття рідним та близьким Мар’яна Антоновича. 

"На жаль, COVID-19 не є міфом, вигадкою чи тим, чим можна злегковажити. Вірус не обирає, кого вражати, й у зоні ризику щодень перебувають наші медики. Бережіть себе і рідних!", - додали медики.

Нагадаємо, 6 серпня від COVID-19 померла завідувачка другого педіатричного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні Анна Кабакова. 

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy