"Стіну" на кордоні з РФ досі не добудували / фото УНІАН

ТОВ "Будцентр Витязь" залишається генеральним підрядником проекту "Стіна" на українсько-російському кордоні. Й це незважаючи на те, що три роки тому директору та засновнику цієї фірми  Агаверді Аділову НАБУ висунуло підозру в розтраті майна в особливо великих розмірах та підробці документів.

За перше півріччя 2020 року ДПСУ було сплачено на рахунки "Будцентр Витязь" 36,74 млн грн. Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на лист Держприкордонслужби.

"Влітку 2019 року НАБУ скерувало до суду обвинувальний акт стосовно восьми осіб, причетних до заволодіння 16,68 млн грн, виділених із держбюджету на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону, так званого проєкту "Стіна". Серед згаданих осіб є директор та засновник ТОВ "Будцентр Витязь" Агаверді Аділов", - йдеться у повідомленні.

Раніше у НАБУ повідомляли, що за рік не відбулося навіть підготовче засідання. Вони відкладалися через неявку обвинувачених та захисників.

Інші генпідрядні організації проекту "Стіна" у першому півріччі цього року отримали наступні суми:

  • ТОВ Корпорація “Укртрансбуд” – 33,38 млн грн
  • ДП “Дирекція з будівництва та обслуговування прикордонної інфраструктури” – 27,57 млн грн
  • ТОВ “Будмонтажсервіс І” – 27,39 млн грн
  • ТОВ “Титан Буд” – 13,29 млн грн.
    statewatch.org.ua

Раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба пропонує виділити додаткові 4,5 млрд грн на будівництво проекту "Стіна" на кордоні з Російською Федерацією та продовжити строки його виконання до 2025 року.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Ольга Робейко

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy