В класі або дистанційно: у МОН розповіли про особливості навчання у різних карантинних зонах
В класі або дистанційно: у МОН розповіли про особливості навчання у різних карантинних зонах

В класі або дистанційно: у МОН розповіли про особливості навчання у різних карантинних зонах

Напередодні 1 вересня червоний рівень небезпеки встановлено у 19 зонах / Ілюстрація REUTERS
Напередодні 1 вересня червоний рівень небезпеки встановлено у 19 зонах / Ілюстрація REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив на брифінгу щодо початку нового 2020/2021 навчального року і попередніх результатів вступної кампанії до закладів вищої освіти.

"Навчальний рік, як і завжди, розпочнеться 1 вересня, але з певними особливостями епідемічної ситуації у кожному конкретному регіоні або кожній адімінстративно-територіальній одиниці. Рівень епідемічної небезпеки буде визначатися державною комісією з питань ТЕБ та НС. В разі зеленого, жовтого або помаранчевого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти буде дозволено у звичайному режимі, але з чітким дотриманням санітарних та норм безпечної поведінки. У разі встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами буде заборонено, й освітній процес буде відбуватися тільки в дистанційному режимі", - сказав керівник МОН.

Шкарлет нагадав, що на сьогодні червоний рівень небезпеки встановлено у 19 зонах.

"Це місто Коломия, а також Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області; міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області; міста Бережани та Чортків і Бережанський район Тернопільської області; місто Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області", - наголосив він.

Крім того, Шкарлет повідомив, що МОН звернулося до облдержадміністрацій, керівників департаментів та закладів освіти щодо організації освітнього процесу.

Так, керівники закладів та їх засновники мають в обов'язковому порядку забезпечити безперебійне водо-, газо-, електро- та теплопостачання закладів освіти, забезпечити обов'язкове підвезення учнів до закладів освіти та у зворотньому напрямку, але з обов'язковим санітарним контролем транспортних засобів і дотриманням норм щодо кількості пасажирів, а також їм рекомендовано забезпечити заклади засобами індивідуального захисту та відповідним обладнанням.

Адаптивний карантин в Україні:

  • З 1 серпня адаптивний карантин в Україні передбачає поділ всіх регіонів на чотири зони - "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону", залежно від епідеміологічної ситуації в кожному окремо взятому.
  • У кожній з епідеміологічних зон встановили різні карантинні обмеження. Найм'якші-в" зеленій "зоні, найбільш жорсткі заборони очікують на регіони "червоної" зони.
  • Кабінет Міністрів 26 серпня продовжив дію адаптивного карантину до кінця жовтня.
  • Сьогодні, 31 серпня, в Україні сьогодні почало діяти нове карантинне зонування

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Леся Лещенко

Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader