/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F68%2F01c3c00ad934562214d65513fdb3765f.jpg)
Горів свинокомплекс Ґудвеллі Україна
Про це йдеться у повідомленні Управління ДСНС в Івано-Франківській области.
Так, повідомлення про пожежу будівлі свинокомплексу в селі Тустань Галицького району надійшло 2 вересня о 09:11.
«Як з'ясувалось, виникла пожежа будівлі свинокомплексу з 4-х секцій свинокомплексу в плані 20×200м, в яких перебуває близько 28-30 тис.
свиней різного віку на території.
Площа пожежі становить близько 2500 м2», — зазначили в ДСНС.
На час прибуття перших підрозділів вже спостерігався відкритий вогонь на великій площі.
До гасіння пожежі було залучено 66 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки, в тому числі 12 автоцистерн.
«Об 11:20 пожежу було локалізовано, а об 11:44 — ліквідовано», — підсумували у відомстві.
Про пошкодження і збитки не повідомляється.
.
ua Для довідки: «Ґудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 р в с.
Копанки недалеко від м.
Калуш (Івано-Франківська область).
Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія).

