/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F36237686e725aac27ea30a8b887262ad.jpg)
Ліга націй: Португалія без Роналду розгромила Хорватію, перемоги Франції та Бельгії
Збірна Португалії у матчі 1-го туру групи 3 Дивізіону А Ліги націй здобула переконливу перемогу над командою Хорватії. Поєдинок відбувся на полі стадіону "Драгау" в місті Порту та закінчився з рахунком 4:1.
Португальці домінували упродовж всього протистояння і лише чудова гра воротаря хорватів Домініка Ліваковіча дозволяла "картатим" тривалий час зберігати надію на позитивний результат за підсумками матчу. На 41-й хвилині фланговий захисник переможців дебютного сезону Ліги націй Жуан Канселу розмочив рахунок красивим дальнім ударом.
На 58-й хвилині хавбек англійського "Вулверхемптона" Діогу Жота, який замінив у складі травмованого Кріштіану Роналду, увійшов до чужого штрафного майданчика і подвоїв перевагу португальців.
На 70-й хвилині запахло розгромом - Жоау Феліш залишився ніким не прикритий і вистрілив з пристойної відстані, голкіпер хорватів припустився помилки і не виручив свою команду.
У компенсований час нападник загребського "Динамо" Бруно Петкович відквитав один м'яч, але форвард португальців Андре Сілва на 90+5 хвилині замкнув скидку від Пепе на дальній стійці та встановив остаточний рахунок.
У паралельній зустрічі цієї групи Франція в гостях мінімально обіграла Швецію (1:0).
У групі 2 Дивізіону А Бельгія впоралася з Данією (2:0). Раніше у цьому квартеті збірна Англії у драматичному матчі здолала Ісландію (1:0).

