ВООЗ зафіксувала коронавірусний антирекорд: в яких країнах зареєстрували найбільший приріст
ВООЗ зафіксувала коронавірусний антирекорд: в яких країнах зареєстрували найбільший приріст

ВООЗ зафіксувала коронавірусний антирекорд: в яких країнах зареєстрували найбільший приріст

За минулу добу в світі зареєстровано 307 930 нових випадків зараження коронавірусом. Це найбільший показник з початку пандемії COVID-19.

Про це інформує "Інтерфакс" з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Раніше рекорд був оновлений 6 вересня. У цей день ВООЗ зафіксувала 306 857 нових випадків зараження.

Зараз загальна кількість інфікованих у світі, за даними організації, досягла 28 637 952 осіб. 917 417 хворих померли.

Як вберегтися від коронавірусу

Найбільше нових випадків за добу виявлено в Індії — 94,3 тисячі. На другому місці США з 45,5 тисячі тих, що заразилися за добу і Бразилія з 43,7 тисячі нових випадків.

Читайте також:

  • У Львові від коронавірусу померли головний педіатр міста і директор школи.
  • Яка ситуація з коронавірусом в Україні і що чекає попереду.
  • Спалах коронавірусу можна передбачити за допомогою пошукових запитів в Google.

Відео Коронавірус в Україні: чи бачимо ми реальну картину епідемії та що означають цифри статистики

Новий рекорд захворюваності на коронавірус цього тижня - 3 144 інфікованих за добу. І 72 людини за добу померли. Такого з початку епідемії в Україні ще не було. Чому ж в Україні від коронавірусу помирає усе більше, коли в Європі навпаки - смертність низька, чи бачимо ми реальну картину епідемії і що про епідситуацію думають фахівці – у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні: чи бачимо ми реальну картину епідемії та що означають цифри статистики
Источник материала
loader
loader