18-річний українець здобув історичну перемогу в Формулі-4

18-річний український пілот Іван Пеклін вперше в історії виграв гонку Формули-4. Він став переможцем другої гонки другого етапу на знаменитій трасі в Маньї-Кур (Франція).

Українець посів лише 10 місце у кваліфікації, але в одній з трьох гонок гонщики стартували в зворотному порядку. Пеклін на другому колі обійшов француза Кабіру Лоріса і зумів вийти на перше місце.

"Один з найкращих моментів мого життя", - прокоментував українець свій успіх у Франції.

У двох інших гонках етапу в Маньї-Кур Пеклін фінішував дев’ятим і одинадцятим.

Після двох етапів українець посідає шосте місце в загальному заліку. Переможець сезону отримає шанс потрапити в академію Renault, що є наступним кроком в Формулу-1.

Додамо, що Пеклін народився 23 жовтня 2001 в Києві. У 16 років став наймолодшим чемпіоном України з картингу, майстер спорту.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що чотириразовий чемпіон Формули-1 підписав угоду з новою командою.