Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-секретаря відомства Ольгу Чемоданову.
У повідомленні йдеться, що була припинена діяльність "лісового загону", лідер якого створив в соціальних мережах співтовариство "Партизани Могильова", в яке входило 64 підписники.
За попередніми даними, учасники групи тренувалися в покинутому приміщенні в лісі. Уточнюється, що затримані відпрацьовували навички захоплення приміщень, ведення боїв у лісі і штурмового альпінізму.
У затриманих нібито вилучили біло-червоно-білу та українську символіку, Балаклави, пневматичну та страйкбольну зброю, ножі, бронежилети, радіостанції та сигнальний пістолет. Крім того, в учасників загону було обмундирування з шевронами «Пагоня».
За даними МВС, деякі затримані, в числі яких є і неповнолітні, виготовляли запальні пристрої і публікували відеозвіти випробувань в мережі.
На даний момент учасники загону знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання.
Що відбувається в Білорусі: хроніка протестів
- 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори.
- Згідно з офіційними даними ЦВК, Лукашенко набрав 80,1% голосів виборців, його основний опонент Тихановська - 10,1%, інших трьох кандидатів підтримали менше 2%.
- Тисячі жителів Білорусі, незгодних з підсумками виборів, вийшли на акції протесту, відбулися сутички з силовиками.
- У перші дні учасників акцій жорстоко розігнав міліцейський спецназ, тисячі людей затримали, багатьох з них під час затримання і в СІЗО сильно били.
- Європейський Союз не визнав результатів виборів президента Білорусі.
- 16 серпня в Мінську відбувся наймасштабніший в історії Білорусі Марш за свободу. На вулиці вийшли сотні тисяч людей. Масштабні акції у вихідні дні стали своєрідною традицією.
- 17 серпня підприємства по всій Білорусі почали страйки.
- Чинний президент Лукашенко перед працівниками МКЗТ заявив: "поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде".
- Білоруська опозиція створила Координаційну раду, мета якої - забезпечити транзит влади.
- Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що може залучити армію для розгону протестувальників.
- В ЄС почали готувати санкції проти білоруських чиновників. Латвія, Литва та Естонія вже заборонили в'їзд 30 громадянам Білорусі. Серед них - президент країни Олександр Лукашенко.
- 13 вересня під час масових акцій по всій Білорусі силовики знову жорстоко затримували протестувальників. Силу застосовували навіть до жінок.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Денис Прядко