Щойно на каналі "1+1" відбувся восьмий прямий ефір оновленого четвертого сезону проєкту "Танці з зірками".

Сьогодні учасники танцювали під хіти Вєрки Сердючки, яка також стала четвертою запрошеною суддею проєкту та зірковим гостем восьмого епізоду.  Втім, не всім вдалося підкорити серця суддів та глядачів. Так, до зони ризику потрапили: хворі на коронавірус Позитив і Юлія Сахневич, замість яких виступили Арам Арзуманян та Тоня Руденко, Сергій Танчинець та Яна Цибульська і Оля Фреймут з Іллею Падзіною.

За крок до вильоту глядачі врятували соліста рок-гурту "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ", а от двом іншим парам довелося виконувати "танець за життя".

Оскільки Позитив та Сахневич перебували вдома на самоізоляції, замість них знову вийшли на паркет Арам і Тоня. Учасники без підготовки одночасно виконали джайв.

У результаті, судді вирішили залишити в проєкті Ольгу Фреймут та Іллю Падзіну.

Насправді, за Арама я зараз не можу голосувати, за Позитива, мабуть, буде неправильно. Оля Фреймут
прокоментувала Катерина Кухар
Я б залюбки подивився справжній батл Олі та Позитива і там не було б усе настільки однозначно. І мені здається, Позитиву було б що ще показати в шоу. Але фізично маємо те, що маємо, Позитива немає сьогодні тут на паркеті, тому я віддаю свій голос Ользі Фреймут
зазначив Влад Яма

Позитив і Юлія Сахневич подякували учасникам та творцям шоу та зазначили, що здоров’я – важливіше будь чого.

Нагадаємо, у восьмому ефірі шоу "Танці з зірками" своїм дуетом здивували учасниця проєкту Ольга Фреймут та суддя Катерина Кухар. Знаменитості виконали балетну партію.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy