У понеділок, 19 жовтня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 13 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 33 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном, тоді як у столиці провінції Шаньдун Ціндао не виявили жодного нового випадку місцевого передавання інфекції.

Як повідомлялося, влада Ціндао вирішила протестувати на коронавірус усе населення мегаполісу та його околиць, загалом понад 9 млн осіб. Відповідне рішення ухвалили після того, як 11 жовтня місцева комісія з питань охорони здоров'я оголосила про нові випадки інфікувань. Впродовж тижня у місті COVID-19 підтвердили у 13 людей.

Джерелом спалаху коронавірусу в Ціндао, як заявила представниця регіонального центру з контролю і профілактики захворювань провінції Ма Лісін, став кабінет комп'ютерної томографії (КТ) в місцевій пульмонологічної лікарні, який не відповідав стандартам дезінфекції. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 249 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан чотирьох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 685 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 80,7 тисячі вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Напередодні у Китаї вперше знайшли зразки живого коронавірусу на пакуванні замороженої продукції.

Відео LONG COVID: чи допоможуть нові карантинні обмеження і чи вистачить українцям місць у лікарнях

Майже 6,5 тисяч нових випадків COVID-19 за добу. І найбільша за добу кількість смертей від коронавірусу - 109. Такий сумний антирекорд приніс Україні цей тиждень. До кінця року через COVID-19 у країні можуть померти до 20 тисяч людей. В жодному регіоні - твердять експерти - поширення вірусу влада вже не контролює. Уряд розуміє, що наблизився вже й сезонний грип. І вже з понеділка міняє межі "червоної" і "помаранчевої" зон. Чи допоможуть ці нові карантинні обмеження і чи вистачить місць у лікарнях - у сюжеті.  

 

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy