/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F90d17c25830ac908ce0c6285c634e48d.jpg)
Великокучурівська ОТГ отримала пожежний автомобіль з Польщі
Продовжуючи добру традицію співпраці з Республікою Польщею, Великокучурівська об’єднана територіальна громада отримала від Добровільної пожежної частини міста Бжег спеціальний пожежний автомобіль «STAR 266».
Про це інформує пресслужба управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Вже найближчим часом ним виїжджатимуть на пожежі працівники місцевого пожежно-рятувального підрозділу села Великий Кучурів та добровольці-вогнеборці об’єднаної територіальної громади, котрі з серпня захищають від вогню населення громади.
Цей автомобіль сучасніший ніж той, який вже є на озброєні у підрозділі.
Колеги з Польщі передали його в повній комплектації, тому його відразу використовуватимуть за призначенням.
Для сільської місцевості це надзвичайно важливо, адже місцеві пожежно-рятувальні підрозділи зможуть виїжджати ним на ліквідацію пожеж на території громади одразу при отриманні виклику, не гаючи дорогоцінних хвилин при порятунку людського майна, та не чекаючи рятувальників з районного центру.
Нове пожежне оснащення громади покращить протипожежний захист та підвищить рівень безпеки місцевого населення.

