Військові навчання на Херсонщині / скріншот

На Херсонщині тривають планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угрупування військ, що несе бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Про це повідомляє Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України у Facebook.

Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нагальна необхідність цих тренувань продиктована наявністю на території, суміжної з півостровом, стратегічно важливих об'єктів з високим ступенем загрози терористичних посягань.

«Загальна тематика навчань – відпрацювання комплексу превентивних заходів, спрямованих на забезпечення належного рівня захисту таких об'єктів від можливих терористичних загроз. Тренування відбуваються в умовах, максимально наближених до реальних, у взаємодії з підрозділами Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, місцевими органами державної влади й місцевого самоврядування», - зазначив Наєв.

За словами командувача, під час навчань, головним завданням для військових – є відпрацювання механізмів виявлення й знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника. Практична складова відпрацьовується щоденно, як вдень, так і вночі:

«Підвищення рівня навченості особового складу протидиверсійних підрозділів – є запорукою успішної протидії терористичним загрозам з боку противника в смузі відповідальності угрупування військ на півдні України та забезпечення безпеки наших громадян».

Вас також можуть зацікавити новини

  • "Rapid Trident – 2020": на Львівщині завершуються масштабні військові навчання (фоторепортаж)
  • "Наступ стримано, готуємося до контрудару": ЗСУ показали вражаючі фото з військових навчань
  • На Херсонщині завершились військові навчання "Спільні зусилля" (фото)
  • "Стримуючий фактор": Хомчак пояснив важливість участі НАТО у навчаннях в Україні
  • В Ужгороді відбудуться антитерористичні навчання, містян просять носити із собою паспорти

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Катерина Шварц

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны