Уряд тихоокеанської держави Мікронезії Маршаллових островів повідомив про перші зареєстровані випадки COVID-19.

Про це пише The Guardian.

Позитивні результати тестів на коронавірус отримали двоє працівників гарнізону американської армії, які у вівторок, 27 жовтня, прибули на атол Кваджалейн військовим рейсом з Гаваїв.

Зазначається, що 35-річна жінка та 46-річний чоловік, у яких підтвердили COVID-19, перебували на карантині та не мали жодних контактів із громадою Маршаллових островів.

Тихоокеанська держава закрила свої кордони ще на початку березня. 

Зазначимо, що на початку пандемії чимало віддалених острівних країн, зокрема Кірибаті, Науру, Палау, Самоа, Тонга, Тувалу та Вануату, ухвалили рішення про припинення міжнародного сполучення. Вони досі вважаються вільними від коронавірусу.

Нагадаємо, що впродовж минулого тижня, у період від 19 до 25 жовтня, у світі на COVID-19 захворіли понад 2,8 млн людей. Це найвищий показник від початку пандемії. 

Відео Попри складну ситуацію з коронавірусом, діти повертаються на навчання до українських шкіл

Діти в школу пішли і підуть. У Києві очільник Кличко із самоізоляції повідомив, що в столичних учнів сьогодні канікули закінчуються, а вже завтра - гайда всі до школи. А от у "червоній" зоні - в Івано-Франківську та Тернополі - учні повернулися за парти вже сьогодні.  

 

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом