У п'ятницю, 11 грудня, Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання "Всеукраїнська школа онлайн". Мета платформи — забезпечити рівний доступ до якісної шкільної освіти всіх учнів 5-11 класів.
Про це повідомляє пресслужба МОН.
На онлайн-ресурсі (E-SCHOOL.net.ua) розміщені уроки та методичні матеріали, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.
ВШО забезпечує учнів:
- відеопоясненнями;
- конспектом;
- тестами;
- можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес.
А вчителів:
- необхідними методичними рекомендаціями;
- прикладами застосування сучасних освітніх технологій.
Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану. Він буде доповнюватися щотижня.
У відомстві запевняють, що функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.
Як зазначається, платформа "Всеукраїнська школа онлайн" покликана стати незамінним інструментом і під час звичайного режиму навчання: "Діти зможуть користуватися платформою не тільки під час карантину, а й для ознайомлення з темою, яку пропустили в школі через хворобу або з інших причин".
Крім того, платформа надає доступ до навчального контенту українською мовою для дітей та вчителів, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. А також для дітей, які з різних причин перебувають за кордоном та хочуть навчатися за українською державною програмою.
Як повідомлялося раніше, від 1 січня 2021 року в Україні для закладів загальної середньої освіти почне діяти новий санітарний регламент, який розробило Міністерство охорони здоров’я. Зокрема, у ньому змінено підходи до організації шкільного харчування.
Відео Дистанційне навчання: як опановувати шкільну програму, не виходячи з дому
Саме через пандемію, побоюючись постійних коливань у навчальному процесі, тобто, переходу з очної форми навчання на дистанційну та навпаки, дедалі більше батьків для своїх дітей обирають школи з дистанційною формою навчання. Як воно, опановувати шкільну програму, не виходячи з дому – у сюжеті.
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Віра Хмельницька