Перші - у відпустку: "Олімпік" зіграв внічию зі "Львовом" і тимчасово піднявся до топ-5 таблиці УПЛ

Донецький "Олімпік" та "Львів" відкрили програму 13-го туру української Прем'єр-ліги. Матч відбувся на стадіоні Динамо Валерія Лобановського і завершився з рахунком 1:1.

Львів вийшов уперед на 56-й хвилині - Юрій Кравчук вразив ціль ударом головою після кутового.

Господарі поля зрівняли рахунком на 77-й хвилині завдяки голу Даніеля Романовського.

"Олімпік" набрав 17 очок і піднявся на 5-те місце турнірної таблиці. Принаймні до результатів інших поєдинків туру. "Львів" посідає 12-ту сходинку (9 очок).

"Олімпік" та "Львів" першими пішли на зимові канікули. Базова дата 14-го туру - 13 лютого 2021 року.