/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fbfc520cb38fa844018cb1c37e52c4db9.jpg)
Левандовскі про звання найкращого футболіста світу: це чудове відчуття
Нападник мюнхенської "Баварії" Роберт Левандовскі назвав "великим днем" присвоєння йому звання кращого футболіста світу.
Як повідомляє офіційний сайт клубу, Левандовскі на урочистій церемонії The Best FIFA Football Awards заявив, що нагорода належить його товаришам по команді і тренерам Баварії і збірної Польщі.
"Я дуже пишаюся і дуже задоволений. Це великий день для мене і Мого Клубу. Я маю сказати дякую. Ця нагорода належить моїм товаришам по команді і тренерам «Баварії» і збірної Польщі. Коли ти стаєш володарем такої нагороди в еру Мессі і Роналду, то вона значить неймовірно багато. Це чудове відчуття. Ця нагорода є підтвердженням того, що незалежно від того, звідки ти і як тебе звуть, важливо те, що ти показуєш. Ми виграли все, що тільки можна було», - підкреслив 32-річний «баварець».
Для Левандовскі ця нагорода стала кульмінацією чудового року. В цілому форвард в минулому сезоні забив 55 голів в 47 матчах, внісши вирішальний внесок у завоювання требла. У поточному сезоні Левандовскі демонструє не менш дивовижну статистику: на його рахунку вже 18 голів у 17 матчах.
ФІФА the Best-2020
- Церемонія вручення нагород ФІФА The Best відбулася 17 грудня. Через пандемію коронавірусу вона пройшла в онлайн-форматі.
- Нагороду Левандовскі вручив президент ФІФА Джанні Інфантіно.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Андрій Василюк

