![Rocket із Фондом Олени Пінчук та КМДА доставлятиме обіди киянам з ВІЛ/СНІДом](https://thumbor.my.ua/X6SnxlHFX8SlCbiQx_kaFvUmDiE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F43%2F8aff86d296075c5e0b3d3025c5ff9719.png)
Rocket із Фондом Олени Пінчук та КМДА доставлятиме обіди киянам з ВІЛ/СНІДом
Доки триває локдаун, Rocket привезе їжу тим, хто її не замовляв, але дуже потребує. Український сервіс доставки оголосив про новий соціальний проект — доставку комплексних обідів малозабезпеченим родинам киян, яких зачепила епідемія ВІЛ/СНІДУ.
Проект реалізується спільно з Фондом Олени Пінчук та КМДА. Він спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів у період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка здійснюватимуться з дотриманням усіх карантинних обмежень.
Читайте: Бізнес в Україні розпочинають штрафувати за відвідувачів без масок – коли і на скільки
– Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому щодня ми радуватимемо людей свіжими і смачними стравами. Обіди готують у власних ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, що розташовані в п’яти різних локаціях столиці, — розповів Юрій Смирнов, керівник напрямку Dark Kitchen сервісу Rocket.
– Це вже друга благодійна спільна активність Rocket і КМДА. Під час весняного локдауну компанія однією з перших виступила з ініціативою доставки продуктових наборів для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тоді, спільними зусиллями Rocket і соціальних служб Києва було доставлено понад 12 тис. продуктових наборів першої необхідності. Місто завжди підтримуватиме такі соціальні ініціативи та надаватиме різнобічну підтримку, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Rocket — український сервіс доставки, заснований в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року — в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket у десяти європейських країнах.
Фонд Олени Пінчук заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що, окрім боротьби зі СНІДом, організація разом з фундацією Кока-Кола також займуться підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу та сексуальна освіта залишаються пріоритетними темами в роботі фонду.
Основними напрямами його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.
Також Факти ICTV писали про те, що Греція хоче запровадити сертифікат вакцинації проти Covid-19.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)