/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fe1608cccd27ec0d5304902f7b254fe4c.jpg)
Перші змагання сезону: легкоатлетка Бех-Романчук виборола медаль у Німеччині
КИЇВ. 6 лютого. УНН. Українська стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук зі сріблом завершила виступи на турнірі "ISTAF INDOOR" у Берліні, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.
Деталі
Перше очне протистояння нинішнього сезону між чинною чемпіонкою світу Малайкою Міхамбо та срібною призеркою Дохи зі стрибків у довжину серед жінок Мариною Бех-Романчук відбулося на етапі срібної серії світового легкоатлетичного туру в приміщеннях "ISTAF Indoor Berlin".
Своїй найзапеклішій суперниці українка поступилася тринадцятьма сантиметрами. Чинна чемпіонка світу та Європи Малайка Міхамбо одразу в першій спробі приземлилася на позначці 6 м 77 см. У підсумку саме цей результат став переможним для німкені. У нашої спортсменки 6,64 м.
Переможниця студентського чемпіонату США 2018 року 25-річна Талія Брукс стрибком на 6,49 м в останній спробі виборола в Берліні третю позицію.
Зауважимо, що Бех-Романчук цими змаганнями тільки відкрила для себе сезон 2021-го року.
Нагадаємо
Минулого року Бех-Романчук тріумфувала на змаганнях у Німеччині.

