Ляпи Аліссона і два пенальті: Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" знищити "Ліверпуль" на "Енфілді"

"Манчестер Сіті" розгромив "Ліверпуль" у матчі 23-го туру англійської Прем'єр-Ліги. Зустріч, що проходила на "Енфілді", завершилася перемогою гостей з рахунком 4:1.

Перший тайм завершився без забитих м'ячів, але на 37-й хвилині гості могли виходити вперед. За фол проти Рахіма Стерлінга був призначений пенальті, який не реалізував Ілкай Гюндоган - німець пробив з "точки" вище воріт.

Свою помилку хавбек "Манчестер Сіті" виправив в дебюті другого тайму, добивши м'яч у сітку воріт господарів, після відбитого Аліссоном Беккером удару від Філа Фодена.

Господарі відігралися на 63-й хвилині, коли Мохамед Салах реалізував пенальті, який сам же і заробив.

Вирішальними у грі стали дві результативні помилки Аліссона. Першу він зробив на 73-й хвилині.

А другу - ще через три хвилини.

Крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Фоден.

Українець Олександр Зінченко відіграв у складі "городян" весь матч.

• "Манчестер Сіті" закріпив лідерство в турнірній таблиці АПЛ, набравши 50 очок. "Ліверпуль" (40 балів) - 4-й.
  • У наступному турі "Манчестер Сіті" 13 лютого вдома прийматиме "Тоттенхем". "Ліверпуль" цього ж дня в гостях зіграє з "Лестером".