Фотогалерея Тисячі прихильників Трампа вийшли на мітинг у Вашингтоні: протести переросли в зіткнення (10 фото)
- Telegram
- Messenger
- Viber
Керівництво Сенату США заявило, що вони досягли угоди про межі процесу імпічменту колишнього президента Дональда Трампа, який розпочнеться у вівторок, 9 лютого. Процедури обговорили й з адвокатами колишнього президента Трампа.
Про це пише "Інтерфакс".
"Всі сторони домовилися про структуру, яка забезпечить справедливий і чесний сенатський процес імпічменту колишнього президента", — зауважив лідер сенатської більшості Чарльз Шумер.
Процес над Трампом відкриється чотиригодинними дебатами щодо конституційності процесу імпічменту щодо експрезидента. Після чого відбудеться голосування.
Якщо голосування не оголосить процес імпічменту неконституційним, то в середу він продовжиться. Менеджери з імпічменту палати представників і команда Трампа матимуть по 16 годин протягом двох днів кожен, щоб представити свої доводи Сенату.
Після виступів обох команд, відбудеться засідання, на якому сенатори зможуть поставити свої запитання. У сенаторів буде на це чотири години.
Також залишається можливість виклику свідків. Раніше адвокати відхилили про допиті Трампа. А на прохання адвоката Трампа Девіда Шоена процес буде припинений в суботу і відновиться днем в неділю.
Якщо обидві сторони домовляться не викликати свідків, то є шанс, що процес щодо імпічменту Трампу закінчиться до початку наступного тижня.
Американські ЗМІ відзначають, що цей процес має бути швидшим на відміну від проведених раніше.
Читайте також:
Документи про імпічмент Дональда Трампа офіційно передали до американського Сенату. Слухання почнуться за два тижні. Для його оголошення необхідні 67 голосів зі 100. У демократів, які зараз контролюють Сенат, стільки немає. Тож їм не обійтися без підтримки 20 республіканців – однопартійців Трампа. Імпічмент має не лише символічне значення. Якщо його таки оголосять, Трамп більше не зможе, зокрема, балотуватися в президенти та обіймати інші державні посади.