"Ляп" воротаря і капризи погоди: "Зоря" здолала "Десну" в матчі-відкритті другого кола УПЛ

Український футбол офіційно повернувся після зимової паузи. Луганська "Зоря" перемогла чернігівську "Десну" в матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ), який відкрив "весняну" частину сезону. Команда Віктора Скрипника на "Славутич-Арені" в Запоріжжі була сильнішою з рахунком 2:1.

Командам довелося грати за дуже складних погодних умов. Засніжене поле заважало пересувати м'яч у звичному темпі та призвело до помилки голкіпера "Десни" Євгена Паста на 18-й хвилині зустрічі. Досвідчений воротар хотів розіграти м'яч з партнером, але подарував м'яч форварду суперників Алах'яру Саядманешу - іранець прострілив на Олександра Гладкого, а той розстріляв порожні ворота.

Відео Зоря - Десна - 1:0. Відео голу Гладкого

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 14 тур. Зоря - Десна - 1:0. Відео голу Гладкого на 18 хвилині матчу.

• Viber

"Десна" зуміла швидко відігратися. Контратаку чернігівської команди ударом в поперечину завершив орендований у "Шахтаря" Юхим Конопля, після чого Андрій Тотовицький добив м'яч у сітку.

Відео Зоря - Десна - 1:1. Відео голу Тотовицького

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 14 тур. Зоря - Десна - 1:1. Відео голу Тотовицького на 21 хвилині матчу.

Зоря - Десна фігова погода

На перерву команди пішли за рівності в рахунку, а на початку другого тайму луганці організували гол, який у підсумку виявився вирішальним. На 61-й хвилині Жуніньо з лівого флангу виконав високу подачу в центр штрафного, звідки Гладкий забив ударом головою.

• Viber
  • "3оря" (23 бали) посідає четверте місце в таблиці УПЛ, маючи матч у запасі. "Десна" (23 очки) перебуває на третій сходинці.
  • 15-й тур УПЛ: "Маріуполь" - "Зоря" (20 лютого/14:00), "Десна" - "Динамо" (21 лютого/19:30)