![У Раді Європи вимагають допуску міжнародних спостерігачів до окупованого Криму](https://thumbor.my.ua/l4CkR6R_ceOnELi7R7cwgGqXGZo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F4c4644e242cd459c1c88a928ca8736f6.jpg)
У Раді Європи вимагають допуску міжнародних спостерігачів до окупованого Криму
Про це заявив голова Комітету міністрів Ради Європи, очільник МЗС Німеччини Гайко Маас, передає "Європейська правда".
"Комітет міністрів як і раніше стурбований тим, що ситуація з правами людини на Кримському півострові значно погіршилася після незаконної анексії Російською Федерацією", - зазначив Маас.
Він заликав Росію повністю дотримуватися міжнародного гуманітарного права і міжнародних стандартів у сфері прав людини.
Зокрема, Маас наголосив на необхідності надання безперешкодного доступу регіональним і міжнародним механізмам моніторингу прав людини, а також неурядовим правозахисним організаціям в Криму і Севастополі
Політик додав, що як голова Комітету міністрів Ради Європи він підтверджує його беззастережну і непохитну підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.
Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)