"Дайте працювати!". Із таким гаслом близько півтисячі приватних підприємців вийшли на акцію протесту у Житомирі.

Мітингарі вимагали скасувати карантинні обмеження "червоної зони". Кажуть, ледве звели кінці з кінцями під час попереднього локдауну. Ще одне закриття можуть не пережити, бо змушені платити оренду та зарплати працівникам. А ще, кажуть, вже закупили весняні товари, які не зможуть продати.

"Я розумію, що зараз з'явилися вивіски "оренда" всюди. Це просто зараз малий бізнес вибивають і його виб'ють. Закрив один ФОП, моя дружина закрила, я ще тримаюся на плаву, тому що взагалі нічого не можна робити. Тобто за рік нас повністю вибили з колії", - обурюється підприємець Микола.

Після тривалих суперечок із керівництвом області врешті домовились, що обладміністрація звернеться до Кабміну із проханням переглянути та скасувати на Житомирщині обмеження для бізнесу. 

"Законодавчо зараз є постанова Кабміну, яка чітко визначає всі обмеження, які застосовуються, водночас державна комісія визначає, які саме обмеження будуть запроваджуватись, тому Житомирська область буде звертатись із відповідними пропозиціями", - сказав заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько.

Нагадаємо, тепер у "червоній" зоні вже три області. Окрім Житомирської, ще Івано-Франківська та Чернівецька. У зоні ризику – ще шість регіонів.

Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом