"Динамо" розтрощило нову команду Мілевського в УПЛ

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Мілевський вийшов у основному складі "Миная" та відіграв проти свого колишнього клубу 60 хвилин.

Динамівців на 52-й хвилині вивів вперед ефектним дальнім ударом Сергій Сидорчук. Ще за 2 хвилини "Минай" опинився у меншості через вилучення Репо Малепе.

Кияни миттєво скористалися чисельною перевагою – на 56-й хвилині зі штрафного забив Карлос де Пена.

Команда Мірчі Луческу могла доводити рахунок до розгромного, ще на 89-й хвилині, але  Артем Бесєдін не реалізував пенальті.

Кияни забили втретє ну компенсований арбітром час – відзначився Жерсон Родрігеш, який пробив із одинадцятиметрової познаки точно.

"Динамо" перемогло "Минай" 3:0, набрало 40 очок та продовжує лідирувати в чемпіонаті України. Найближчого переслідувача – "Шахтар" – кияни випереджають на 4 пункти.

"Минай" з 13 балами – 12-й.

Чемпіонат України

17-й тур

7 березня

"Динамо" – "Минай" 3:0

Голи: Сидорчук, 52, Де Пена, 56, Родрігеш, 90+1 (пен.)

Вилучення: Малепе, 54 ("Минай")

На 89-й хвилині Бесєдін ("Динамо") не реалізував пенальті

• Нагадаємо, 6 березня у 17-му турі чемпіонату України з футболу "Ворскла" перемогла "Маріуполь", який догравав матч вдев'ятьох.
  • Також у суботу "Шахтар" переграв у донецькому дербі у Києві "Олімпік".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb