2 июня, воскресенье
Супергол Сидорчука та надважлива перемога: Динамо обіграло Зорю в УПЛ

Сергій Сидорчук зробив рахунок 0: 2 / фото Динамо Київ

14 березня відбувся центральний матч 18-го туру Української Прем'єр-ліги між "Зорею" та "Динамо".

Найкращі моменти в першому таймі були у "Зорі". Але Владлен Юрченко з меж штрафного пробив поруч зі штангою, а Аллахьяр Сайядманеш, опинившись перед Георгієм Бущаном, не зміг переграти воротаря.

Після перерви "Динамо" вдалося вийти вперед - Сергій Сидорчук подав у воротарську, а Артему Бєсєдіну ніхто не завадив замкнути. А ще через кілька хвилин Сидорчук забив супергол - капітан "Динамо" завдав удару з льоту з-за меж штрафного майданчика, після якого м'яч встромився під поперечину.

Відігратися "Зоря" вже не змогла, хоча як мінімум один м'яч луганчани могли забивати, але ні Шахаб Захеді, ні Артем Громов в одній атаці не відзначилися. У "Динамо" момент був у Жерсона Родрігеса, який пробив у воротаря.

Таким чином, "Динамо" перервало семиматчеву переможну серію "Зорі" в УПЛ.

"Динамо "набрало 43 очки і на 4 пункти випереджає "Шахтар". У "Зорі" - 32 очки, третє місце і матч у запасі.

"Зоря" - "Динамо" - 0:2

Голи: Бесєдін, 56, Сидорчук, 59

Відео голів

УПЛ / Чемпіонат України з футболу 2021 / Зоря - Динамо - 0:1. Відео гола Бесєдіна (55`)
УПЛ / Чемпіонат України з футболу 2021 / Зоря - Динамо - 0:2. Відео гола Сидорчука (58`)

Українська Прем'єр-ліга: 18-й тур

• 18-й тур чемпіонату України проходить 13-14 березня: де і коли дивитися матчі.
  • 13 березня пройшли два стартових матчі: "Інгулець" виграв у "Миная", а "Дніпро-1" здолав "Ворсклу".
  • "Колос" здобув розгромну перемогу над "Маріуполем".