Словаччина розгромила Росію: відео голів та огляд матчу відбіркового турніру

Збірна футбольна команда Росії провела виїзний матч зі збірною Словаччини в Трнаві.

У команда Черчесова до цього матчу все складалося добре – 2 перемоги та перше місце в групі з 6 очками. А от у Словаччини після 2-х нічиїх справи були не дуже хороші. Команда була просто змушена виривати перемогу, щоб не попрощатися з участю у чемпіонаті світу.

Черчесов випустив той самий склад, який грав проти Словенії. В нападі були Дзюба, Жирков та Жемалетдинов. В середній лінії – Кузяев, Головін та Оздоєв. В захисті була четвірка Фернандес, Кудряшов, Джикія та Семенов.

Новини футболу стрічка постійно оновлюються на агрегаторі MY.UA.

Хід гри

На 38-й хвилині матчу рахунок відкрив Мілан Шкриньяр. Лише на 71-й хвилині росіяни зуміли зрівняти рахунок – забив Фернандеш. Але вже через 3 хвилини Мак повторив успіх – Словаччина забила другий гол.

Так з рахунком 2:1 збірна Росії програла матч на виїзді в третьому поєдинку на відборі на чемпіонат світу.

За оцінками експертів росіяни зіграли дуже слабо увесь перший тайм. Скоріше за все, мала місце недооцінка суперника.

Шкриньяр забив гол з кутового, а найсмішніше те, що Джикія та Фернандес охороняли один одного. Перший гол трохи оживив росіян, вони стали частіше заходити на половину противників та активніше грати. Був момент у Фернандеса, який пробив за кілька метрів від воріт. Головін вирізав м’яч на Дзюбу, але Фернандес виявився у більш вигідному положенні.

Як з’ясувалося, так бразилець пристрілювався, бо зрештою таки забив.

Міранчук, який непогано зайшов у гру в другому таймі, отримав м’яч від Головіна, прострелив у штрафний на Дзюбу. Той відкинув м’яч на Кузяєва, який пробив і рикошетом м’яч відскочив на Фернандеса.

Бразилець миттєво зреагував, двома дотиками відправивши м’яч у ворота.

Та через 3 хвилини словаки провели найкращу атаку за весь матч. Губочан пасував на Мака, а куди дивилися захисники в цей момент невідомо.

За Маком не слідкували, а він довго прицілювався та низом відправив м’яч в лівий кут воріт Шуніна.

Росіяни відчайдушно намагалися відігратися і навіть був шанс у Головіна забити гол, але трохи не дістав м’яч.

Атаки продовжилися до останніх хвилин гри. Черчесов випустив Мостового, зробивши зворотню заміну. Відео голів можна знайти на Football.ua.

Слідкуйте за нами, де Вам зручно: наш Telegram та Viber!

Місце збірної Росії в турнірній таблиці

Росія посідає друге місце з 6 очками. Хорватія, яка посідає перше місце, також має 6 очків, але в неї краща різниця забитих та пропущених м’ячів.

Словаччина має 5 очків, Кіпр – 4, Словенія – 3, Мальта – 1.

Раніше сайт MY.UA писав, що перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA 1000.

Не пропустіть головні новини спорту на агрегаторі  MY.UA.