Гороскоп на суботу / noi.md

Завтра почуття можуть нахлинути несподівано, захопивши вас з головою і захоплюючи в самому непередбачуваному напрямку.

Про це пише "1001 гороскоп".

Овен

Завтра навколишні самі будуть тягнутися до Овна, а йому залишиться тільки вести їх за собою, направляючи і надихаючи. Відмінний час для того, щоб провести його з близькими. 


Тілець

Завтра події можуть змусити Тельця поміняти свою думку в якомусь питанні або ж хтось із оточуючих зуміє його здивувати. Близька людина може постати в Новому Світі. 

Близнюки

Завтра в життя Близнюків можуть увірватися події або новини, які здатні багато чого змінити. Мова необов'язково йде про новини зі знаком «плюс» або «мінус» – це може бути все що завгодно: і подорож, і зустріч, і знайомство/

Рак

Завтра, які б рішення Рак не приймав, керуватися при цьому він буде не логікою, а інтуїцією: логіка не дозволить Раку точно зрозуміти, що треба робити, а що ні. 

Лев

Завтра у відносинах Льва з близькою людиною може виникнути напруженість. Можливо, йому відкриються якісь несподівані факти його біографії або негативні риси.

Діва

Діві завтра необхідно зануритися у вир спілкування. І нехай з особистими зустрічами зараз складно - навіть дзвінок близькій людині зараз вам необхідний. 

Терези

Ваги завтра не захочуть перепрацьовувати і захочуть будь-яку справу відкласти на потім. Що ж, для суботи це цілком дозволено. 

Скорпіон

Скорпіона завтра чекають цікаві можливості, скористатися якими він зможе, тільки якщо повністю увійде в робочий ритм. Не виключено, що ці можливості будуть пов'язані з інформаційними потоками - від інтернету і книг до розмов, пліток і чуток. 

Стрілець

Стрільця завтра чекають фінансові вливання. Можливо, протягом дня йому надійде цікава пропозиція або хтось із знайомих віддасть борг; може бути, начальство вирішить підвищити йому зарплату або Стрільцеві прийде в голову відмінна ідея, як розбагатіти. 

Козеріг

Завтра Козеріг може нервувати і дратуватися на людей, що потрапили йому під гарячу руку, з іншого ж – здатний на Великодушний вчинок або інший несподіваний крок. 

Водолій

Завтра-день, коли Водолію варто підкоритися течією обставин: він може опинитися в ситуації, коли буде безсилий що-небудь зробити.

Риби

Завтра-непередбачуваний день, коли успішно домагатися свого Риби можуть найбільш нестандартними методами

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

  • Названі знаки Зодіаку, які без жалю розіб'ють вам серце
  • Названі кращі боси за знаком Зодіаку
  • Заміж за мільйонера: 4 Знаки Зодіаку, які одружуються вже багатими

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Автор: Іван Бойко

Теги по теме
Гороскоп
Источник материала
Поделиться сюжетом