Переговори лідерів Німеччини, Франції та України відбудуться дуже скоро. У цьому запевнив керівник Офісу президента, передає "5 канал".

Однак точну дату в ОП не назвали. Також голова Офісу Зеленського прокоментував і тристоронню розмову Ангели Меркель, Емануеля Макрона та Володимира Путіна. На думку Єрмака, ці перемовини мають опосередковане відношення до нормандського формату. Вони справді обговорювали питання війни на сході України, але очільник Офісу президента у цьому "зради не бачить".

"І я думаю, що відеоконференція або переговори Німеччини, Франції та України пройдуть дуже скоро. Йде нормальний процес, консультації непрості, я б сказав, важкі переговори. Але вони тривають, тому що Україна має принципову позицію. Ми маємо досягти миру, припинити війну, повернути всі наші землі і всіх людей. І ми не зупинимося, поки не досягнемо цього результату", – зазначив Єрмак.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель під час спільної відеоконференції з президентом Росії Володимиром Путіним закликали російського лідера сприяти стабілізації ситуації на сході України. 

Теги по теме
Германия Франция переговоры
Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны