Українська реп-виконавиця alyona alyona днями випустила новий альбом під назвою "Галас".

Платівку артистка супроводила провокаційними фото, на яких позувала без одягу. Та чималий резонанс викликав знімок Альони, де вона постала оголеною і прикрилася прапором України.

У бік співачки одразу посипалося чимало хейту і звинувачень у паплюженні державної символіки. Вранці під час прямого ефіру зі студією "Сніданку з 1+1" Альона прокоментувала скандальний знімок і пояснила, як ставиться до повідомлень хейтерів. Зірка наголосила, що ці коментарі її не задівають, а ціль її фотосесій-пародій була "показати, наскільки в Україні дійсно є багато подвійних стандартів".

"По-перше, я не хотіла нічиї почуття образити. А по-друге, ці люди живуть у своїй маленькій капсулі такого патріотизму, любові до України і ніколи не були на Майдані і не бачили, що у будь-якому сувенірному магазині продаються труси з прапором України, чим це не паплюження? Для мене це подвійні стандарти. Я говорю про важливі речі. Так само, що стосується моєї зовнішності і про що я читаю реп. Яка різниця з якою зовнішністю людина читає про важливі речі. Але для людей це важливо. Це є подвійні стандарти. Мені хочеться про це говорити і на цьому я не зупинюся. Ми зробили галас, вийшов альбом "Галас" і далі галасу буде ще більше", - наголосила співачка.

Відео Оголила власні думки: alyona alyona розповіла, чому позує топлес

Найгарячіший соціальний вибух у суспільстві спровокувала alyona alyona. Чому українська реперка позує оголеною? Та що хоче донести? Співачка, яка не боїться оголяти власні думки, у прямому включені.

А стосовно фото ню з прапором, Альона сказала:

"Ми відтворюємо фотографії. Є Lizzo, яка є для мене взірцем, людина, на яку я підписана вже декілька років. Я спостерігаю за її діяльністю і за її відношенням до своєї країни, як вона переживає. Мені це близько. Я обрала те фото, яке близьке мені, тому що я також плекаю за свою державу, я переживаю. Я беру участь у багатьох соцініціативах, я займаюсь благодійністю. Щоб змінювати суспільство на краще. Для мене ця фотографія, по-перше, вона мала великий фідбек у моєму серці, тому що це гарно, по-друге, вона провокативна. Тобто увага буде привернута. Мій меседж почує більше людей. Якщо хтось з них образиться, вибачте, я не хотіла вас образити. Але якщо 30% образяться, то 70% - почує цей меседж", - зазначила Альона.

Нагадаємо, що оголений знімок Альони з прапором – це вже третє ню-фото реперки. До цього вона повторила світлину співачки Майлі Сайрус, а потім Наді Дорофєєвої.

Автор:
Лянка Богова
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом