Місця накопичення тютюнової продукції викрили днями правоохоронці на одному з ринків Буковини. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у Facebook.

Інформацію про можливе місце зберігання незаконно переміщених підакцизних товарів отримали співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чернівецького прикордонного загону в рамках кримінального провадження за статтями 199 та 204 ККУ. Автівки з тютюновими виробами та місця зберігання сигарет виявила спільна міжвідомча група у складі прикордонників Чернівецького загону, представників СБУ та ДФС під час проведення заходів з протидії незаконному переміщенню підакцизних та контрафактних товарів. 

Так, в ході перевірки на території МТК «Калинівський ринок» в Чернівцях міжвідомча група виявили два автомобілі, в один з яких намагалися завантажити підакцизний товар. В автомобілі «Mercedes» правоохоронці виявили 27 ящиків сигарет різних марок. Ще 23 ящики з куривом знаходилися біля автомобіля «Volkswagen». Інші майже три десятки ящиків із тютюновою продукцією сумнівного походження правоохоронці знайшли у кількох контейнерах. Загалом в ході дводенного рейду міжвідомча група виявила близько 35 тисяч пачок тютюнових виробів різного найменування та виробництва, в основному без марок акцизного податку України.

Наразі тривають заходи з документування та встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Тривають слідчі дії.

Теги по теме
Черновицкая область новости Черновцов контрабанда пограничники
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом