Пішла ціла епоха: помер зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Пішла ціла епоха: помер зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Помер відомий український режисер і актор, який прославився своєю роллю у фільмі "Весна на Зарічній вулиці" Жан Мельников. 

Артисту було 84 роки.

Про смерть актора повідомив його син - Андрій Мельников на сторінці в Facebook. 

Всі новини України та світу, новини культури - в нашому Telegram!

Причину смерті артиста не назвали

"Батько! Ти найкращий тато на землі! Ти завжди переживав не тільки за нас, твоїх дітей, а й за тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити для нас все! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і зараз! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе не стало сьогодні, у світле свято Великодня, о 19:00. Ми не прощаємося і любимо тебе"– - написав син актора в соцмережі.

Жан Олександрович Мельников народився в 1936 році в Дніпропетровську. Зніматися почав у 50-х: "Педагогическая поэма", "Весна на Заречной улице", "Вдали от Родины", "Восемнадцатилетние", "Преступление со многими неизвестными".


У 1977-му отримав звання народного артиста України, в 2007-му був нагороджений Орденом Дружби за великий внесок у зміцнення російсько-українських культурних зв'язків.

Не пропустіть наші актуальні новини на каналі в Twitter!

Помер ще один актор СРСР

Стало відомо про смерть відомого кіноактора радянського і туркменського телебачення Оразмурада Гуммадова. Оразмурад Гуммадов помер у вівторок, 20-го квітня, у віці 79-ти років.

Оразмурад Гуммадов був не тільки театральним і кіноактором, але також сценаристом і режисером.

Дата народження актора - 25-е вересня 1941-го року. Він народився в Кесе-Япі, що розташований в Сакарчагінському районі Марийської області Туркменії - республіки у складі колишнього СРСР.

Раніше портал новин MY.UA також повідомляв про смерть відомої актриси радянського кіно і театральної актриси Світлани Володимирівни Алексєєвої.

Також ми розповідали, що померла зірка "Дванадцяти місяців" і заслужена артистка Росії.

Не пропустіть наші актуальні новини на каналі у Twitter!

Стрічка свіжих новин, включаючи новини кіно - в нашому Viber!

Источник материала
Поделиться сюжетом