Керівником Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України став Віктор Гром. Про це 5 травня повідомила колишня керівниця військового радіо «Армія FM» і «Військового телебачення України» Яна Ісламова (Холодна).

«Півтора роки "Військове телебачення України" та "Армія FM" були без офіційно призначеного керівника. І це, врешті решт сталося.  Віктор Гром відтепер начальник Центральної телерадіостудіі МОУ, яка і включає в себе дві редакції», – розповіла вона.

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України випускає телепроєкти, які виходять в ефірі різних телеканалів і зібрані на YouTube-каналі «Військове телебачення України», а також управляє радіостанцією «Армія ФМ».

Нагадаємо, у листопаді 2019 року керівницю військового радіо «Армія FM» і «Військового телебачення України» ЯнуІсламову (Холодну) призначили на посаду начальниці Управління комунікації та преси Міністерства оборони України. Її замінив Олексій Чубашев, який у грудні 2019 року став виконувачем обов’язків керівника Центральної телерадіостудії Міноборони. 

Фото: Віктор Гром /Facebook Теги по теме
Общество Новости Минобороны
Поделиться сюжетом