Почетіно пояснив, чому ПСЖ не зміг вийти у фінал Ліги чемпіонів

Головний тренер ПСЖ Маурісіо Почеттіно прокоментував виліт поразку парижан у півфіналі Ліги чемпіонів.На думку аргентинського наставника, його команді не вистачило удачі для виходу у фінал."Думаю, ми відіграли добре. Ми розчаровані, тому що іноді тобі потрібен відсоток везіння, щоб перемогти, але команда доклала неймовірних зусиль, і я пишаюся гравцями.Нам трохи не пощастило, ми трохи розчаровані, тому що хотіли пробитися у фінал, і ми це довели. Але у нас залишаються два турніри( чемпіонат та Кубок Франції -), в яких ми продовжуємо боротьбу. Важко зберігати позитивний настрій, але ми повинні залишатися сильними психологічно. Зі 180 хвилин ми хвилин 40–45 грали в меншості. Це величезна перевага для суперника. Такий футбол, але ми продовжували боротися, залишалися в грі. Сьогодні був не наш день. Те ж можна сказати і про той день, коли ми грали перший матч в Парижі.Відсутність Мбаппе? Це не може служити виправданням. Ми – команда. Звичайно, шкода, що він не готовий і не міг нам допомогти, але це не привід. Не можемо використовувати його в якості виправдання, оскільки виступ команди був на хорошому рівні" - цитує тренера офіційний сайт УЄФА."Ман Сіті" двічі обіграв ПСЖ. У Парижі англійці перемогли -2:1, а вдома - 2:0.В іншому півфіналі між собою зіграють "Челсі" та "Реал. У Мадриді команди не змогли виявити сильнішого.