Зірку із зображенням серпа та молота почали перефарбовувати, але після розголосу, вирішили змінити плани.

У селищі Рокитне у Київській області місцева влада вирішила за бюджетні кошти оновити заборонену в Україні комуністичну символіку на стелі. Постамент із комуністичною зіркою почали оновлювати 5 травня.

Про це у соцмережах почали масово писати обурені користувачі та викладати світлини.

Так, зірку із зображенням серпа та молота почали перефарбовувати, але після розголосу, вирішили змінити плани і взагалі позбутися забороненого символу.

На останніх фото можна побачити, що зірку демонтували, а саму стелу за допомогою спецтехніки перефарбували у національні жовто-блакитні кольори.

Тим часом у Львові зносять радянський Монумент Слави. Демонтовані барельєфи  з нього мають передати до музею, а на місці, яке звільниться зведуть  новий пам’ятник  - уже українському воїну. 

А в Харкові правоохоронці розпочали перевірку за фактомвідновлення макету ордена Леніна в холі міської ради. 

Відео Новини України: "Кіров гад" – невідомі декомунізували стелу на в'їзді до Кропивницького

"Кіров гад". Стела з таким написом віднині зустрічатиме подорожуючих на в`їзді до Кропивницького з боку Миколаєва. На вказівнику на об`їзному шляху невідомі у слові "Кіровоград" зрізали дві літери і у такий незвичний спосіб декомунізували стелу. Місто вже майже 5 років носить назву Кропивницький, проте напис на в`їзді досі не змінили. Активісти кілька разів звертались з цим питанням до мерії, і марно. І ось метрові літери хтось ретельно зняв газовим різаком.

Автор:
Олена Вус
Источник материала
Поделиться сюжетом