/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F33801da094204ca2e7f003fe7b971768.jpg)
В ОПЗЖ визначилися з кандидатом на посаду президента
Шфрич вважає, що санкції та кримінальні справи щодо представників політсили нівелювали всі негаразди між її керівництвом
У партії «Опозиційна платформа – За життя» назвали свого кандидата в президенти і перший номер на наступних виборах ВР. Це нардеп Юрій Бойко. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич у коментарі «РБК-Україна».
Він вважає, що санкції та кримінальні справи щодо представників політсили нівелювали всі негаразди між її керівництвом.
«Вже сьогодні можу сказати, що і на президентських, і на парламентських виборах ми будемо єдині. Наш лідер – Бойко – буде нашим кандидатом у президенти і поведе партію першим номером на чергових або позачергових парламентських виборах», – заявив Шуфрич.

