![В «ЛНР» просять видати Романа Протасевича для проведення слідчого експерименту](https://thumbor.my.ua/c6oYg-rspFsSkGloHEKLbnP6yHs=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F1212034e5d4bb3341dd6d628373f85c8.jpg)
В «ЛНР» просять видати Романа Протасевича для проведення слідчого експерименту
![В «ЛНР» просять видати Романа Протасевича для проведення слідчого експерименту](https://thumbor.my.ua/ewz6bHEtTMbrKsGTse8E9pBy_R8=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2Fad2cc6bfb75c9c7765d27485daf13f1c.jpg)
Бойовики «ЛНР» нібито встановили причетність Протасевича до «обстрілу мирного населення Донбасу», передають РосЗМІ.
Представники структури, яку вони називають генеральною прокуратурою «ЛНР» звернулися до влади Білорусі з проханням видати затриманого співзасновника опозиційного Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича для проведення слідчого експерименту.
За словами представниці Інни Семенової, було встановлено причетність Протасевича до «обстрілу мирного населення Донбасу» і знищення цивільної інфраструктури.
Зараз навіть багато закордонних ЗМІ підхопили брехню росіян про те, що Протасевич воював. Отже, міг бути винен в якихось злочинах.
Сам Протасевич не приховував, що брав участь у масових акціях протесту в Україні у 2013-2014 роках та перебував на сході України, коли там почалися бойові дії. Але він ніколи не згадував про співпрацю з батальйоном «Азов».
23 травня ВПС Білорусі змусили сісти у Мінську літак Ryanair, який прямував з Афін до Вільнюса. Спецслужби затримали опозиційного журналіста Романа Протасевича та його подругу Софію Сапегу, які перебували на борту лайнера. Міжнародна спільнота прирівняла дії режиму Лукашенка до «державного тероризму».
Фото:
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)