/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F830188e1019c78cc932b04575f89cbe1.jpg)
Регулятор ЄС заявив про новий побічний ефект COVID-вакцини від AstraZeneca
Згідно з висновками ЕМА, COVID-вакцина від AstraZeneca підвищує ризик розвитку кровотеч.
Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) не рекомендує щепитися COVID-вакциною від AstraZeneca людям з рідкісними кровотечами в анамнезі.
Про це повідомляє The Guardian.
Зазначається, що європейський регулятор додав до побічних ефектів препарату синдром витоку капілярів.
"Це стан, при якому кров просочується з найдрібніших судин в м'язи і порожнини тіла. Характеризується набряком і падінням артеріального тиску", - уточнюється в матеріалі.
Раніше комітет з безпеки Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) дійшов висновку, що між вакциною від коронавірусу AstraZeneca та рідкими випадками утворення тромбів є зв'язок.
Окрім того, регулятор досліджує випадки міокардиту і перикардиту, зафіксовані у щеплених після вакцинації препаратами від коронавірусу.
Новини України: до нас надійшли 705 тисяч доз "АстраЗенеки"
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F56e5df0c3aaaa0f63ca16aa4894b1145.jpg)

