![ДТП українського автобуса в Польщі: помер ще один пасажир, який отримав тяжкі травми](https://thumbor.my.ua/mEMo9GnVJaswT8mo6bcCb6LnBtE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fffb405814ed7e332c2ba0b6552214697.jpg)
ДТП українського автобуса в Польщі: помер ще один пасажир, який отримав тяжкі травми
Чоловік спочатку лікувався у польському Пшемислі, а згодом його перевезли в Україну.
В Україні помер 60-річний чоловік, який їхав у автобусі "Познань-Херсон", що у березні в Підкарпатському воєводстві Польщі потрапив у смертельну ДТП.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на речницю Окружної прокуратури у Перемишлі Марту Пентковську.
“Ми отримали інформацію з України про те, що померла восьма особа з цієї аварії. Зараз ми намагаємося підтвердити, чи ця смерть має зв’язок з ДТП”,- повідомила Пентковська.
Зазначається, що покійним є 60-річний уродженець Херсонської області. Він у ДТП отримав тяжкі травми та спочатку лікувався у польському Пшемислі, а згодом його перевезли в Україну.
Нагадаємо:
- Автобус злетів з естакади, травмованих евакуювали гелікоптерами: подробиці смертельної ДТП з українцями в Польщі
- "Автобус почало кидати праворуч і ліворуч": постраждалі в Польщі українці розповіли про момент ДТП
- Смертельна ДТП з українцями у Польщі: у Мережі опублікували відео з місця автокатастрофи
- Смертельні ДТП з українськими автобусами у Польщі: які додаткові заходи має намір застосувати сусідня країна
Новини світу: винуватцю ДТП у Польщі, під час якої загинули українці, загрожує до 8 років тюрми
![Новини світу: винуватцю ДТП у Польщі, під час якої загинули українці, загрожує до 8 років тюрми](https://thumbor.my.ua/Iew_OLyocxPS6lsc1QEPxnpF5oI=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb6f4cf5748aec70467f5088dfdaeda7a.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)