Володимир Зеленський відреагував на поразку збірної на матчі Україна – Австрія

Глава держави висловив віру в можливість проходження української команди в 1/8 чемпіонату.

Відповідний пост Володимир Зеленський опублікував у своєму Instagram.

Хід гри

Матч стартував 21 червня о 19:00 на головній футбольній арені Бухареста. Перші 20 хвилин команда Австрії володіє м'ячем 60% часу, а вже на 22-й хвилині Крістофу Баумгартнеру вдалося забити перший гол у ворота України.

До кінця гри українцям так і не вдалося зрівняти рахунок і вирватися вперед.
За результатами турніру Австрії вдалося вийти на Італію. Команди стануть першою парою в плей-офф на Євро-2020.

Тренер збірної України Андрець Шевченко

В України ще є шанс посісти третє місце. Так, українці можуть вийти як четверта найкраща збірна серед тих шести, хто претендує на третій рядок рейтингу.

Реакція президента

Після закінчення важкого матчу президент зробив публікацію в своєму Instagram, де висловив надію на кращий результат для української команди.

«Гра. Непроста, емоційна, виснажлива. Гра, яка тримала всіх нас в напрузі з першої до останньої хвилини. Так, не все вдалося. Але у нас точно ще є шанс.

Віримо і продовжуємо підтримувати нашу збірну!
Тільки вперед! Слава Україні!»
,- написав Володимир Зеленський.

Публікація Зеленського, скріншот

Відзначимо, що матч Україна – Австрія став першою офіційною зустріччю збірних. До цього команди зустрічалися в домашніх спарингах і вже встигли обмінятися перемогами. Так, в 2012 році в матчі проти австрійців грав нинішній головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

Щоб пройти на наступний етап змагань Україні достатньо було не програти. Для Австрії перемога над українською збірною стала перепусткою в 1/8 чемпіонату, що є історичною подією в австрійському футболі.

Напередодні матчу головний тренер австрійців Франко Фодо заявляв, що аналіз суперників і правильно побудована тактика битви і принесе команді перемогу на матчі.

Раніше портал MY.UA повідомляв про те, що Забарний пояснив пропущений м'яч ударом з-під нього.

Також ми писали про коментар Шевченко: "Причина результату з Австрією-фізична втома".

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.