![Залежить від політичних амбіцій РФ: в українській делегації у ТКГ висловилися про обмін утримуваними](https://thumbor.my.ua/9ZUNp5UjL5-t94jpTvBDl9_QObY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F00fd79f48275e4ea7b189a3a2eb3294b.jpg)
Залежить від політичних амбіцій РФ: в українській делегації у ТКГ висловилися про обмін утримуваними
КИЇВ. 9 липня. УНН. На сьогодні домовленостей щодо обміну полонених з окупованих територій ОРДЛО немає. Він залежить від багатьох факторів у тому числі, чи Росія вгамує свої політичні амбіції. Про це під час ефіру одного з телеканалів розповіла член української делегації в Тристоронньої контактній групі щодо Донбасу, учасниця гуманітарної підгрупи Тетяна Іванова, передає УНН.
Цитата:
“Якщо про обмін будуть домовленості - ви почуєте про це рішення. Наразі таких рішень немає, обговорювати немає сенсу. Це може залежати від багатьох факторів. Один з них - це якщо політичні амбіції Росії будуть вгамовані. Зараз гуманітарні питання залежать від політичних питань. Якщо там буде прорив, то його можна чекати і у нас”, - зазначила Іванова.
Деталі
Представник делегації у ТКГ також зазначила, що досі існує проблема з доступом на непідконтрольну територію для гуманітарних місій. Зокрема, вона наголосила, що до місць незаконних утримувань українських громадян не допускаються представники ОБСЄ, Червоний Хрест та будь-які інші міжнародні організації.
“Українська делегація вимагає обміняти тих людей, які є незаконно утримуваними. В списках будуть подаватися абсолютно всі, які будуть знаходитись на непідконтрольній території, бо так вимагають Мінські угоди”, - додала Іванова.
Нагадаємо
Українська сторона у Тристоронній контакній групі продовжує наполягати на необхідності якнайшвидшого обміну полоненими, але у РФ ці ініціативи не зустрічають належної реакції.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)