Саша Зарицька з Kazka заперечує причетність до ЛГБТ: "Не приплітайте мені того, чого я не говорила"
Саша Зарицька з Kazka заперечує причетність до ЛГБТ: "Не приплітайте мені того, чого я не говорила"

Саша Зарицька з Kazka заперечує причетність до ЛГБТ: "Не приплітайте мені того, чого я не говорила"

Солістка музичного гурту KAZKA заявила, що є квіром і прихильницею ЛГБТ-меншин, а після спростувала свої слова.

Про це написала сама Олександра Зарицька на своїй сторінці в Instagram.

Хвиля підтримки ЛГБТ

Після гучного виступу українського виконавця MELOVIN, в ході якого артист поцілувався з дівчиною, а потім з хлопцем, з якими виступав, а потім підняв прапор ЛГБТ.

Визнання MELOVIN викликало бурхливу реакцію в суспільстві. Сама Зарицька в інтерв'ю для програми "Світське життя" заявила, що вважає співака сміливою людиною, так як не кожен здатний зізнатися в бісексуальності.

Так, коментуючи камінг-аут MELOVIN, солістка групи KAZKA заявила, що вважає себе квіром. Вона також зазначила, що є прихильником усіх меншин, прайдів і квір-людей.

MELOVIN цілується з чоловіком на сцені Atlas Weekend

За словами Зарицької, до квір-людей відносяться будь-які нестандартні особистості. Співачка додала, що суспільству варто берегти таких людей і навіть "битися, якщо потрібно".

Спростування

Незабаром після виходу інтерв'ю шанувальники почали писати Олександрі свої думки щодо її визнання, що стало причиною ще одного звернення артистки до громадськості.

У своїх stories дівчина заявила, що шанувальники неправильно інтерпретували її слова, а сама виконавиця не є бісексуалом, незважаючи на підтримку ЛГБТ-меншин з її боку.

Stories Олександри Зарицької

"Народ, який ще камінг-аут? Уважно почитайте, що таке квір. Не приплітайте мені того, чого я не говорила",- написала артистка.

До слова, згідно з Оксфордським словником анлійської мови слово "квір" означає збірний термін, який використовується для позначення людини, що відноситься до сексуальних меншин.

Сама ж Зарецька наполягає, що квіром можна назвати будь-яку людину з нестандартними поглядами на життя.

Раніше портал MY.UA повідомляв про те, що Потап з Позитивом поцілувалися на Atlas Weekend: "останні мужики в шоу-бізнесі".

Також ми писали, що Mélovin ошелешив публіку на Atlas Weekend поцілунком з чоловіком: "Я показав свою сутність".

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом