"Ворскла" на останніх секундах втратила перемогу в дебютному матчі Ліги конференцій

Полтавська команда не зуміла обіграти фінський КуПС у своєму стартовому поєдинку в кваліфікації нового єврокубка.

Полтавська "Ворскла" зіграла внічию з фінським КуПСом у першому матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій.

Зустріч на стадіоні "Савон Саномат Арена" в фінському місті Куопіо завершилася з рахунком 2:2.

Старт поєдинку лишився за бронзовим призером чемпіонату Фінляндії. Анігбене Удо вже на 6-й хвилині вразив ворота полтавців ударом з дальньої відстані.

Ближче до екватора першого тайму укрвїнський клуб вирівняв ситуацію на полі та зрівняв рахунок. На 29-й хвилині Ібрагім Кане з-під двох захисників вразив сітку з гострого кута.

На перерву команди пішли за рівності в рахунку. А в другій половині зустрічі полтавська команда зуміла вийти вперед. На 54-й хвилині гравець КуПСа Діогу Томас зіграв рукою у власному штрафному - арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував Олів'є Тілль.

Здавалося, що це буде перша перемога українських клубів в єврокубковому сезоні-2021/22, однак у компенсований час Томас заштовхав м'яч у ворота полтавців і приніс своїй команді нічию. Арбітр дозволив переграти одразу дві хвилини після завершення компенсованого часу, позбавивши команду Максимова перемоги.

• Матч-відповідь команди проведуть 29 липня в Полтаві. Нагадаємо, від цього сезону УЄФА скасував правило виїзного голу.
  • У разі подолання 2-го кваліфай-раунду "Ворскла" зустрінеться з переможцем пари "Астана" (Казахстан) - "Аріс" (Греція). Поєдинки третього раунду Ліги конференцій будуть зіграні 5-го та 12 серпня.